Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Yedi Mavi Satılık Daire

Yedi Mavi Fotoğraflar

Yedi Mavi Evleri

Yedi Mavi

Yedi Mavi projesi, eşsiz bir deniz manzarasıyla günlük hayatın stresinden uzaklaşacağınız konsept daireler, muhteşem peyzajla iç içe bahçe dubleksleri, çocuk oyun alanları, açık-kapalı havuz, panoramik teraslar, Mavi Tünel ve akıllı ev sistemleri gibi özellikleri ile İstanbul’un ödüllü sahil projesidir.

Yedi Mavi Proje, 63.500 m² alan üzerine inşa edilmiştir ve 6 rezidans bloğu ve 1 otelden oluşmaktadır. 51.500 m² yeşil alanla mavi ve yeşilin bir arada buluştuğu Yedi Mavi, İstanbul’un en özel sahil projelerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Tapular hemen teslim edilmektedir.

Yedi Mavi‘nin sunduğu özellikler arasında panoramik teraslarla eşsiz manzara keyfi, Mavi Cadde ile ünlü markaların buluştuğu alışveriş deneyimi, Mavi Tünel ile sahile kolay ve hızlı erişim, deniz kenarında ve yeşillikler içinde yer alan bahçe dubleksleri, akıllı ev teknolojisi, kapsamlı rezidans hizmeti, açık ve kapalı sosyal tesis alanları yer almaktadır.

Yedi Mavi’nin sosyal tesis alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş parkuru, tenis kortu, futbol ve basketbol sahaları, spor merkezi, SPA, buhar odası, hamam, sauna ve masaj odaları, vitamin bar, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve 51.500 m² yeşil alanlardan oluşmaktadır.

Yedi Mavi‘nin avantajları arasında merkezi konumda trafiksiz bir yaşam, ulaşım kolaylığı, tarihi yarımadaya yakınlığı ve uzanan sahil bandı bulunmaktadır. Bölgede Marmaray ve Avrasya Tüneli gibi ulaşım imkanlarının olması, Zeytinburnu’nun değerini artırmaya devam etmektedir.

Yedi Mavi, kaliteli yaşamı ve eşsiz deniz manzaralı daireleriyle öne çıkan bir proje olarak, şehir merkezinde huzurlu bir hayata adım atmanızı sağlar.

İstanbul Zeytinburnu Kazlıçeşme Mahallesi’nde bulunan Yedi Mavi konut projesi, toplamda 7 bloktan oluşmaktadır. Bu blokların altında ise çeşitli dükkanlar bulunmaktadır. Dükkanlar arasında Togg, Starbucks, The Loop, Eczane, Dış Poliklinik ve çeşitli kafe ve restoranlar yer almaktadır.

Yedi Mavi projesi, sahil konumunda bulunmaktadır ve 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerine sahiptir. Proje, farklı daire tipleriyle çeşitlilik sunarak farklı ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

Listeleri Karşılaştır