Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Sur Yapı Mirage Residence Satılık Daire

SurYapı Mirage Residence Fotoğraflar

SurYapı Mirage Residence

Sur Yapı Mirage Residence

MIRAGE REZİDANS – İSTANBUL GÜNEŞLİ

Prestijli Yaşam ve Yatırım Fırsatı

Güneşli, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden biri ve Mirage Rezidans, bu bölgenin yeni yatırım odaklarından biri olarak dikkat çekiyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle toplamda 342 lüks rezidans daire ve 60 mağazaya sahip Mirage Rezidans, prestijli yaşamın yeni adresi olarak öne çıkıyor.

Etkileyici Mimarisi ve Ayrıcalıklı Yaşam

Gökyüzünde yükselen 3 bloğuyla şehrin gözde semtlerinden birinde konumlanan Mirage Rezidans, zevkinize göre düzenlenmiş lüks daireleriyle benzersiz bir yaşam sunuyor. Her bloğun altında bulvar niteliğindeki çarşı ve mağazaları, ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanıza olanak tanıyor. Lobileri, eşsiz peyzaj düzenlemesi, çocuk oyun alanları, yarı olimpik açık yüzme havuzu, spor alanları ve sosyal tesisleriyle seçkin bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Doğayla İç İçe Huzur Dolu Yaşam

Mirage Rezidans, yeşil alanları ve özel peyzaj düzenlemesi sayesinde doğayla iç içe bir yaşamın keyfini sunuyor. Koku bahçeleri, yansıma havuzları ve asmalı geçitler size huzur verirken baharın renkli çiçekleriyle dolu bir bahçede olmanın tadını çıkaracaksınız. Çocuklarınız özgürce oyun alanlarında oynarken, siz sanat bahçesinde kendi eserlerinizi sergileyebileceksiniz.

Eğlenceli ve Pratik Alışveriş Deneyimi

Mirage Rezidans’ın çarşısında yer alan 60 farklı dükkan ve mağaza, alışveriş tutkunları için ideal bir mekan. Restoranları, kafeleri ve marketiyle bölgenin yeni buluşma merkezi haline gelen Mirage Çarşı, dışarıda özgürce dolaşmayı sevenler için cazip bir seçenek sunuyor.

Sağlıklı ve Keyifli Yaşam Alanları

Yarı olimpik açık yüzme havuzu, fitness alanları, yürüyüş yolları, bisiklet parkurları ve basketbol alanlarıyla spor olanakları bolca bulunan Mirage Rezidans, sağlıklı ve dinamik bir yaşam için ideal bir ortam sunuyor. Aile ve dostlarınızla keyifli zamanlar geçirebileceğiniz kafe ve dinlenme alanları sayesinde zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız. Çocuklarınız da çocuk oyun alanlarında özgürce eğlenerek mutlu olacaklar.

Listeleri Karşılaştır