Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Referans Güneşli Satılık Daire

Satılık
Avrupa Konutları Yenimahalle

Avrupa Konutları Yenimahalle Satılık 2+1 Dai...

Avrupa Konutları Yenimahalle Satılık 2+1 Daire Avrupa Konutları Yenimahalle konut projesin ...
2 2 100 m2ayrıntılar
Muhammed İLHAN

Referans Güneşli Fotoğraflar

Referans Güneşli

Referans Güneşli

Referans Güneşli Projesi, Kiler GYO tarafından hayata geçiriliyor ve toplamda 2 bloktan oluşuyor. Bu projede toplamda 193 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Projede 161 konut ve 32 mağaza yer almaktadır. Konutların büyüklükleri farklı seçenekler sunmaktadır; 1+1 daireler 56 metrekare, 2+1 daireler 113 ila 143 metrekare, 3+1 daireler 150 ila 176 metrekare, ve 4+1 daireler 191 ila 231 metrekare olarak tasarlanmıştır.

Güneşli/Bağcılar bölgesi, dünya çapında modern projeler ve metro hattının hizmete girmesiyle İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Referans Güneşli Projesi, Kiler GYO’nun İstanbul’un merkezi lokasyonlarında geliştirdiği “Referans” markalı projelerden biridir.

Projeye TEM Otoyolu ve Basın Ekspres Yolu’na bağlantı sağlayan 2 ana bulvarın kesiştiği bir kavşakta ve metro durağının yanında yer almaktadır. REFERANS GÜNEŞLİ, zarif ve modern mimarisiyle bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca, açık hava alışverişin keyifli bir adresi olacak ve bölgenin buluşma noktası haline gelecek cıvıl cıvıl bir meydanı da içermektedir.

Listeleri Karşılaştır