Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Rams Beyond İstanbul Satılık Daire

Rams Beyond Maslak Fotoğraflar

Rams Beyond Maslak

RAMS Beyond İstanbul: Prestijli Bir Yaşamın Kapıları Aralanıyor

Dünya çapındaki markalı rezidanslardan çok daha fazlasını sunan RAMS Beyond İstanbul, benzersiz mimarisi ve ayrıcalıklı yaşam alanları ile prestijli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Manzaranın Büyüsü: İstanbul’da üç köprüyü gören konumuyla, RAMS Beyond İstanbul şehrin tüm renklerini ve yaşamın canlılığını 360° panoramik bir manzara eşliğinde sunuyor. Bu benzersiz konum, sadece bir rezidansın ötesinde bir yaşam vaat ediyor.

Ayrıcalıkların Keyfi: RAMS Beyond İstanbul, sadece konumuyla değil, aynı zamanda sunulan ayrıcalıklarla da öne çıkıyor. Proje, uluslararası platformlarda marka olmuş proje ortakları ile hayata geçirilmiş olup, Dome + Partners ve New York merkezli Thorton Tomasetti gibi dünya çapında ünlü isimlerin imzasını taşıyor.

Benzersiz Mimarlık: Dome + Partners tarafından tasarlanan benzersiz mimari, İstanbul’un skyline’ına yeni bir soluk getiriyor. Dünyaca ünlü Thorton Tomasetti’nin yapı ve mühendislik planlaması ise projenin sağlam altyapısını oluşturuyor.

Konforlu Yaşam: RAMS Beyond İstanbul, 1+1’den 4+1’e kadar farklı fonksiyonel daire seçenekleri sunarak şehrin büyüleyici manzarasına sahip bir yaşam vaat ediyor. Boğaz manzaralı ferah daireler, Maslak’ın en seçkin merkezlerinden birinde konforlu bir yaşam sunuyor.

RAMS Beyond İstanbul, sadece bir proje değil, ayrıcalıklı bir yaşam tarzını temsil ediyor. Şehrin kalbinde, imkanların ötesinde bir yaşama davetlisiniz.

Listeleri Karşılaştır