Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Pruva 34 Satılık Daire

Satılık
Avrupa Konutları Yenimahalle

Avrupa Konutları Yenimahalle Satılık 2+1 Dai...

Avrupa Konutları Yenimahalle Satılık 2+1 Daire Avrupa Konutları Yenimahalle konut projesin ...
2 2 100 m2ayrıntılar
Muhammed İLHAN

Pruva 34 Fotoğraflar

Pruva 34 Evleri

Pruva 34

Pruva 34, 62.500 metrekarelik geniş bir arazi üzerine inşa edilmiş olan bir konut projesidir. Projede 7 konut bloğu, 2 otel ve 1 rezidans olmak üzere toplamda 10 blok bulunmaktadır. Konut bölümü ise 16 ve 17 katlı 7 blokta yer alan toplamda 239 daireden oluşmaktadır.

Pruva 34‘te mavi ve yeşilin tonlarıyla harmanlanmış bir yaşam alanı sunulmaktadır. Doğanın ve çimenin kokusunu içinize çekerek şehrin huzurunu hissedebilirsiniz.

Pruva 34 Residence, Bakırköy’de lüks, konforlu ve denize sıfır bir yaşam sunmaktadır. Yenilikçi dış mimarisi, teknolojiyle donatılmış iç mekanları ve 1+1, 2+1 daire seçenekleriyle Pruva 34 Residence, kompakt bir yaşam seçeneği sunmaktadır. Dilediğiniz daire tipini seçerek hayatınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Pruva 34, çevreye zarar vermeden şehri ve doğayı bir araya getiren projelerle yapı sektöründe fark yaratmaktadır. Doğa Madencilik tarafından hayata geçirilen bu projeler, harikalar yaratırken çevreyi koruma prensibini benimsemektedir. Pruva 34, şehir yaşamını doğayla buluşturan tasarımlarıyla öne çıkmaktadır.

ANKA Emlak Türkiye‘nin ayrıcalığıyla Pruva 34 konut projesi hakkında daha detaylı bilgi almak için, deneyimli gayrimenkul danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Listeleri Karşılaştır