Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Nivo Ataköy Satılık Daire

Nivo Ataköy Fotoğraflar

Nivo Ataköy Konut Projesi

Nivo Ataköy: Şehrin Hızına Farklı Bir Tempo Katıyor

E-5 yolunun gözdesi, 17 katlı 2 blok, 314 konut ve 73 ticari alanla yükselen Nivo Ataköy, İstanbul’un enerjik yaşamına benzersiz bir dokunuş yapıyor.

Ataköy’de Ayrıcalıklı Bir Yaşamın Kapıları Açılıyor: Nivo Ataköy, şehrin karmaşasından uzakta ancak tüm ayrıcalıkların yanı başında konumlanıyor. Ataköy’ün huzuru, özel tasarımlar ve konforlu yaşam alanlarıyla buluşuyor. Siz de bu ayrıcalıklı yaşamın bir parçası olmaya davetlisiniz.

ATAKÖY’ün İncisi Nivo Ataköy’de: Leed Gold sertifikası adayı Nivo Ataköy, uluslararası standartlarda bir üstün mimari anlayışı, büyüleyici peyzaj düzenlemesi ve yeşil alanlarıyla göz dolduruyor. Meydan avlusu ve kamuya açık yapısıyla sosyal hayatı zenginleştirirken, bölgeye yeni bir çekim merkezi kazandırıyor.

ATAKÖY’e Yatırım Yapın, Geleceği Şekillendirin: İstanbul’un eğitim, hizmet ve ticaret merkezinde yükselen Nivo Ataköy, avantajlı ulaşım olanakları ile dikkat çekiyor. Metro ve metrobüs hatlarına komşu bir konumda bulunan proje, şehrin önemli noktalarına hızlıca ulaşım sağlıyor. Ataköy, her geçen gün gelişen bir semtte yatırım yapma fırsatını sunuyor.

ATAKÖY: Konfor ve Kolaylık İçin İdeal Konum: Nivo Ataköy, İstanbul’un önde gelen alışveriş merkezlerine ve seçkin eğitim kurumlarına yakın bir konumda. Aynı zamanda bölgedeki büyük hastaneler ve sağlık merkezleriyle sağlık hizmetlerinizi güvence altına alıyor.

Hayatın keyfini çıkarmak ve geleceği şekillendirmek için Nivo Ataköy sizi bekliyor.

Listeleri Karşılaştır