Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Florya Ekşinar Konakları Satılık Daire

florya ekşinar konakları satılık daire ve ev fiyatları
Satılık
Florya Ekşinar Konakları

Florya Ekşinar Konakları Satılık 2+1 Dubleks...

17.000.000
Florya Ekşinar Konakları Satılık 2+1 Dubleks Daire ANKA Emlak Türkiye ayrıcalığı ile Flory ...
2 2 110 m2ayrıntılar
Hatice Öztürk

Florya Ekşinar Konakları Fotoğraflar

Florya Ekşinar Konakları

Florya’nın sakin atmosferinde, Atatürk Ormanı’nın hemen yanı başında sizleri bekleyen bir ayrıcalıkla tanışmaya hazır mısınız? Florya Ekşinar Konakları, sarı, yeşil ve mavinin muhteşem uyumunu buluşturan eşsiz bir alan sunuyor. İstanbul’un her köşesine kolaylıkla ulaşabileceğiniz merkezi konumuyla, hayallerinizdeki yaşam artık çok yakınınızda.

Proje, sadece konut değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı sunuyor. Rüzgarı engellemeyen bina konumlandırması, çimenler arasında yürüyüş yapabileceğiniz peyzaj alanları ve her detayı incelikle planlanmış modern mimarisiyle Florya Ekşinar Konakları, size ve sevdiklerinize sıcak ve samimi bir yaşam deneyimi sunuyor. Burada, komşularınızla büyüyecek, daha da büyük bir ailenin parçası olacaksınız.

Florya Ekşinar Konakları’nda yaşam, konfor ve güvenlikle buluşuyor. Projemizde yer alan özellikler arasında kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güneşlenme terası ve daha fazlası bulunuyor. Ayrıca, her detayı titizlikle düşünülerek tasarlanmış dairelerimiz, deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilmiştir.

Bakırköy’ün kalbinde, İstanbul’un en seçkin semtlerinden birinde yer alan Florya Ekşinar Konakları, 1+1’den 7+2’ye kadar farklı konut tipleriyle sizleri bekliyor. Toplamda 230 konuttan oluşan projemiz, modern yaşamın tüm gereksinimlerini karşılarken, doğanın huzurlu kollarında keyifli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Mayıs 2016’da teslim edilen Florya Ekşinar Konakları’nda hayalinizdeki yaşamın ilk adımını atmaya hazır mısınız? Sizleri ailemize katılmaya ve hayatınızı Florya’nın eşsiz atmosferinde renklendirmeye davet ediyoruz.

Listeleri Karşılaştır