Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Emlak Konut Florya Evleri Satılık Daire

Satılık
Avrupa Konutları Yenimahalle

Avrupa Konutları Yenimahalle Satılık 2+1 Dai...

Avrupa Konutları Yenimahalle Satılık 2+1 Daire Avrupa Konutları Yenimahalle konut projesin ...
2 2 100 m2ayrıntılar
Muhammed İLHAN

Emlak Konutları Florya Evleri Fotoğraflar

Emlak Konut Florya Evleri

Emlak Konut Florya Evleri

Emlak Konut Florya Evleri, Bakırköy Florya bölgesinde konut, villa ve ticari ünitelerin bulunduğu bir proje olarak tasarlanmıştır. Projede 182 adet konut, 60 adet villa ve 12 adet ticari ünite bulunmaktadır. Ayrıca, çocuk oyun alanları, bisiklet yolları, kapalı spor tesisi ve sosyal alanlar için 1 adet Sosyal Tesis yer almaktadır.

Florya Evleri, doğayla iç içe bir yaşam sunarak günlük yaşantınıza enerji ve huzur katacak bir yaşam tarzı sunar. Doğanın renklerinden ilham alan proje, enerjinizi her zaman taze tutacak ve neşenizi yerinde olmasını sağlayacak. Aynı zamanda, ağaçlar, çiçekler ve peyzaj detayları ile çevrelenen Florya Evleri, siz ve aileniz için huzur dolu bir yaşam alanı sağlar. Şehrin içinde olmasına rağmen, şehirden izole edilmiş atmosferi sayesinde huzurlu bir yaşam sürmenizi sağlar.

Sosyal olanakları ve tasarımıyla Florya Evleri, mutluluğunuz için düşünülerek planlanmıştır. Günün 24 saati hizmet veren güvenlik sistemiyle ailenizle huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmenize imkan tanır. Projenin her detayı, konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır. Çevre düzenlemesi, dairelerin tasarımı, yürüyüş yolları ve yeşil alanlar, size konforlu bir hayat sunacak şekilde düzenlenmiştir.

Florya Evleri, şehrin stresinden uzaklaşmanızı ve yoğun temponuzu unutmanızı sağlayarak sizlere nefes aldıracak bir yaşam alanı sunar. Burada günü doya doya yaşayacak, özlediğiniz hayatla yeniden karşılaşacaksınız. Emlak Konut Florya Evleri, ailenizle birlikte keyifli, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmek için ideal bir seçenektir.

Listeleri Karşılaştır