Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Babacan Port Royal Satılık Daire

12
Satılık
Cennet Koru Evleri

Cennet Koru da Göl ve Deniz Manzaralı Satılı...

575.000 $
CENNET KORU EVLERİ SATILIK DAİRE 4+1  CENNET KORU EVLERİ projesindeki 4+1 daire 200 m2 ve ...
4 3 155 m2ayrıntılar

Babacan Port Royal Fotoğraflar

Babacan Port Royal

Babacan Port Royal

Babacan Port Royal projesi, aileniz ve çocuklarınız için birçok ayrıcalığa sahip olan bir konut projesidir. Projede farklı tipteki konforlu daireler bulunmaktadır. Ayrıca, 2+1 ve 3+1 rezidans konutlar, hızlı ve hareketli şehir yaşamını benimseyenler için tasarlanan 1+1 rezidanslar ve lüks home-office bölümlerinden oluşan Gold Royal bloğu da yer almaktadır.

Babacan Port Royal’de bulunan sosyal alanlar, günün yorgunluğunu atmak ve eğlencenin tadını çıkarmak için idealdir. Özel gün kutlama odası, toplantı odası, organizasyon odası, eğlence odası, Playstation ve sinema odaları gibi alanlar, keyifli ve eğlenceli vakit geçirmenize olanak tanır.

Ayrıca, proje içinde yer alan Alışveriş Caddesi’nde modern mağazalar, ünlü markalar, kafeler ve restoranlar bulunmaktadır. Ev sahipliği yapacakları çeşitli etkinliklerle, alışveriş deneyiminizi daha keyifli hale getiren bu mekanlar, evinizin yanı başında bulunmaktadır.

ANKA Emlak Türkiye‘nin ayrıcalığıyla Babacan Port Royal konut projesi hakkında daha detaylı bilgi almak için, deneyimli gayrimenkul danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Listeleri Karşılaştır