Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Avrupa Konutları Tema İstanbul Satılık Daire

Avrupa Konutları Tema İstanbul Fotoğrafları

Avrupa Konutları Tema İstanbul

Avrupa Konutları TEMA İSTANBUL

İstanbul’da Yeni Bir Yaşam Kültürü

Tema İstanbul, yüksek standartları ve kapsamlı fonksiyonları ile öne çıkan, 1,5 milyon metrekare arsa alanı üzerine konumlanan dev bir proje. Burada ev sahibi olmak sadece bir konut yatırımı değil, aynı zamanda büyük bir yaşam kompleksi parçası olma fırsatı demek.

Eğlence ve Sosyal Yaşam Bir Arada

Tema İstanbul‘un 2. etabı, balkon ve teraslarda muhteşem manzara keyfi sunarken aynı zamanda eğlence dünyasına da yeni bir soluk getiriyor. 2. etapta yer alacak eğlence parkı, toplam 338 bin metrekarelik bir alanda kendine yer buluyor.

Spor ve Doğa Tutkunlarına

Tema İstanbul, açık hava sporları için mükemmel bir mekân sunuyor. 5 kilometrelik parkur, bisiklet sürmekten koşmaya ve yürüyüşe kadar birçok aktiviteye imkan tanıyor.

Club House Sosyal Tesisler

Tesisin 3 bin metrekarelik kapalı alanı ile Tema İstanbul, beş açık ve bir kapalı yüzme havuzu, fitness center, kapalı ve açık spor alanları, çok amaçlı spor sahası ve tenis kortları gibi sosyal olanaklarıyla sizlere en üst düzeyde konfor sunuyor.

Eğitimde Kalite: TED Atakent Koleji ve Bilfen Tema Anaokulu

TED Atakent Koleji, 80 akademik ve sosyal derslikleri ile kaliteli bir eğitim deneyimi sunuyor. Bilfen Tema Anaokulu ise öğrencilere benzersiz bir eğitim programı sunarak gelişimlerini destekliyor.

Çocuklar İçin Renkli Dünya

Tema İstanbul, çocuklarınızın hayal dünyalarını geliştirebilecekleri özel oyun alanları sunuyor. İlerici ve minimalist tasarımları ile çocuklar hem eğleniyor hem de öğreniyorlar.

Listeleri Karşılaştır