Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Avrupa Konutları Tema İstanbul Bahçe Satılık Daire

Satılık
Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler Peyzaj Cepheli Satılık Dair...

NEF BAHÇELİEVLER’de SATILIK DAİRE Nef Bahçelievler projesindeki 2+1 daire 122m2 ve ara kat ...
2 2 95 m2ayrıntılar
12
Satılık
Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler Peyzaj Cepheli Satılık Dair...

NEF BAHÇELİEVLER’de SATILIK DAİRE Nef Bahçelievler projesindeki 3+1 daire 158m2 ve 4. katt ...
3 2 120 m2ayrıntılar

Avrupa Konutları Tema İstanbul Bahçe Fotoğrafları

Avrupa Konutları Tema İstanbul Bahçe

Avrupa Konutları

Tema İstanbul Bahçe

Butik Yaşamın Adı

İstanbul’a yeni bir yaşam kültürü kazandıran ve ödüllü karma bir proje olan Tema İstanbul, şimdi ikinci etabı olan Tema İstanbul Bahçe ile yeşilin ve eğlencenin merkezine taşınıyor.

Tema İstanbul Bahçe, butik yaşam anlayışıyla tasarlanmış bir proje. Bu projenin en büyük özelliği, yeşil alanlara verilen önem. Aynı zamanda İstanbul’un en kapsamlı eğlence parkı olan Tema World’e komşu bir konumda yer alarak şehir yaşamını yeşille buluşturuyor.

Butik ve Yatay Yaşamın Temelleri

Tema İstanbul Bahçe, 10 farklı blokta yer alan toplam 363 daireden oluşuyor. Bu blokların çoğu 2 veya 3 daire içeriyor ve az katlı mimari ile yüksek mutlulukları beraberinde getiriyor. Geleneksel komşuluk ilişkilerinin canlandığı bu proje, sıcacık bir gelecek sunuyor.

Yeşil ve Huzurlu Yaşam Alanları

363 dairenin tamamı bahçeli veya geniş teraslı dairelerden oluşuyor ve yaşam alanlarının %95’i park veya bahçe manzaralı. Bu da demek oluyor ki Tema İstanbul Bahçe‘ye taşındığınızda, pencerenizden yeşil ve huzur eksik olmayacak.

İstanbul Metrosu İle Ulaşım Kolaylığı

Tema İstanbul Bahçe, hemen önündeki metro durağı ile şehir içi ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Bu sayede ulaşım bir keyfe dönüşüyor ve her yaştan insan rahatlıkla ulaşım sağlayabiliyor.

Yeşilin İçinde Butik Yaşam

Az katlı mimari yapısı, Tema İstanbul Bahçe‘nin yeşile ulaşma süresini kısaltıyor. Bu butik yapısı, yeşil alanları, eğlenceli yaşamı ve mükemmel ulaşım olanakları ile size nezih bir yaşam tarzı sunuyor.

Çocukluğunuzu Hatırlayın

Çocukluğunuzda bahçede oynadığınız günleri hatırlıyor musunuz? Tema İstanbul Bahçe, çocuklarınız için güvenli bir oyun alanı sunarken, size de çocukluğunuzdaki güzel günleri hatırlatma fırsatı sunuyor.

Listeleri Karşılaştır