Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Avrupa Konakları Florya Satılık Daire

12
Satılık
Cennet Koru Evleri

Cennet Koru da Göl ve Deniz Manzaralı Satılı...

575.000 $
CENNET KORU EVLERİ SATILIK DAİRE 4+1  CENNET KORU EVLERİ projesindeki 4+1 daire 200 m2 ve ...
4 3 155 m2ayrıntılar

Avrupa Konakları Florya Fotoğraflar

Avrupa Konakları Florya

Avrupa Konakları Florya

Artaş ve Öztaş iş birliğiyle hayata geçirilen, Bakırköy’ün seçkin semti Florya’da yükselen Avrupa Konakları Florya projesi, İstanbul’un incisi olarak parlıyor. 14.955 metrekarelik geniş bir alanda inşa edilen bu özel konut projesi, 4 katlı 8 blokta toplam 80 daireyi içeriyor. Bu daireler 4+1’den 5+2’ye kadar değişen farklı seçenekler sunuyor ve hem düz hem de dubleks daire tipleri bulunmaktadır.

Florya’nın Zarafeti ve Avrupa Konutları’nın İmzası Florya, İstanbul’un en nezih semtlerinden biridir ve Avrupa Konakları Florya, bu ayrıcalıklı semtte özel bir yaşam vaad ediyor. Avrupa Konakları Florya sakinleri, inşaat süreci ve sonrasındaki hizmetteki uzmanlığın tadını çıkarıyor. Avrupa Konakları Florya, spor tesislerinden hamama, çocuk parklarından göz alıcı peyzaj alanlarına kadar birçok ayrıcalığı bünyesinde barındırıyor. Aileler için tasarlanan bu projede, Florya’da Avrupa Konutları’nın imzasıyla benzersiz bir yaşam sizi bekliyor.

Projeye Genel Bakış

  • Konum: Florya / Bakırköy / İstanbul
  • Arsa Alanı: 15.000 metrekare
  • Konut Sayısı: 80
  • Teslim Tarihi: 2012

Avrupa Konakları Florya, zarif tasarımı, konforlu yaşam alanları, ve benzersiz lokasyonuyla İstanbul’da ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Avrupa Konakları Florya’da hayat bulan 80 dairenin her biri, konforun, huzurun ve lüksün mükemmel bir karışımını sunuyor. Siz de Florya’nın bu özel semtinde yerinizi alarak, Avrupa ayrıcalıklarıyla buluşma fırsatını kaçırmayın.

Listeleri Karşılaştır