Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Avrupa Konutları Ata Satılık Daire

Avrupa Konutları Ata Fotoğrafları

Avrupa Konutları Ata

AVRUPA KONUTLARI ATA

Atakent’in Eşsiz Yaşamı!

Atakent’in yıldızı parlıyor ve adı Avrupa Konutları Ata! Bu muhteşem proje, ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını sizin için aralıyor.

Özel Tasarımlar, Eşsiz Yaşam Alanları

Avrupa Konutları Ata, doğanın güzelliklerini modern yaşamla buluşturuyor. Geniş bahçelere açılan daireler, zengin peyzaj alanları, yansıma havuzları ve sosyal aktivite alanları ile burası bir yaşam cenneti.

Masalsı Mutluluklar

Ata, farklı ihtiyaçlara ve beklentilere uygun 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri sunuyor. Doğanın içinde tasarlanan konutlar, hayallerinizi merkeze alıyor ve sizi masalsı bir mutluluğa davet ediyor.

Konforun Yeni Tanımı

Modern mimarinin yeşille buluştuğu Avrupa Konutları Ata, konforu yepyeni bir boyuta taşıyor. Geniş salonlar, yeşile dokunan verandalar ve huzur dolu balkonlar, hayata bakışınızı tamamen değiştirecek.

Spor Dolu Hayat

Burada spor yapmak bir keyif! Yanı başınızda bulunan çok amaçlı spor alanları, koşu/yürüyüş parkurları ve basketbol sahaları ile her zaman formda kalabilirsiniz.

Güven ve Huzur

Avrupa Konutları Ata, güvenlik hizmetleri ve yeşilin huzur veren atmosferi ile sizin için bir yaşam alanı ve ayrıcalık sunuyor.

Yemyeşil Bir Hayat Başlıyor!

Projenin ortasında yer alan geniş peyzaj alanı, çeşitli ağaçlar ve renkli çiçeklerle çevrili oyun alanları ile size özgürlük ve huzur sunuyor. Hayatınızın yeşillikler içinde geçmesine hazır mısınız?

Ulaşım

Avrupa Konutları Ata, Atakent’in en işlek caddelerinden biri üzerinde, bölgenin sevilen ArenaPark alışveriş ve eğlence merkezine yürüme mesafesinde yer almaktadır. E-5 ve TEM otoyollarına yakın olması Avrupa Konutları Ata sakinlerine büyük avantajlar sunmaktadır. Toplu taşımayla veya özel araçla şehrin her noktasına ulaşımı kolaylaştırıyor.

Listeleri Karşılaştır