Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Aşçıoğlu İnşaat Konut Projeleri

Aşçıoğlu Konut Projeleri Fotoğrafla

Aşçıoğlu İnşaat

Aşçıoğlu İnşaat

Aşçıoğlu İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret A.Ş.: İstanbul’un Mimarlık Harikalarını Şehre Kazandırıyor

1967 yılından bu yana İstanbul’un siluetini şekillendiren, her dönemin en iyi yapılarını şehre kazandırarak inşaat sektöründe öncü konumunda olan Aşçıoğlu İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret A.Ş., yarım asırdan uzun bir süredir kesintisiz başarılarıyla tanınıyor. Sektördeki köklü geçmişi ve etkileyici projeleri ile Aşçıoğlu, İstanbul’un mimarisine yeni bir soluk kazandırıyor ve şehir sakinlerine alternatif bir yaşam sunuyor.

Selenium Markası: Kalite ve Lüksün Birleşimi

Aşçıoğlu İnşaat’ın altında bulunan Selenium markası, çağdaş ve lüks bir yaşam algısı ile özdeşleşmiştir. Dünya genelindeki mimari trendleri yakından takip eden Selenium projeleri, moderniteyi, kaliteyi ve güncel teknolojiyi içinde barındırırken, aynı zamanda bulunduğu lokasyonun kültürel geleneklerini de kucaklar.

Sektördeki başarısını sürdürmesinin ardında, stratejik bir yaklaşım ve değişen dünyaya ayak uyduran bir perspektif bulunuyor. Her bir projede teknolojinin güncel gelişmelerini yakından takip eden Aşçıoğlu İnşaat, yeni fikirleri yaşam alanlarına kazandırma vizyonu ile hareket eder.

Aşçıoğlu’nun 56 Yıllık Deneyimi ve Sürdürülebilirlik

Aşçıoğlu İnşaat, gayrimenkul sektöründe 56 yıllık deneyimi ile tanınan bir markadır. Müşteri memnuniyetini odak noktası olarak gören şirket, toplumun ve sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eder ve bu doğrultuda çağdaş yaşam kültürüne sahip projeler geliştirir.

Misyonumuz: Toplumun ve gayrimenkul sektörünün ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, kurum vizyonu doğrultusunda alanında kaliteli, çağdaş yaşam kültürüne sahip projelere imza atmak ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmek.

Vizyonumuz: Aşçıoğlu, yarım asırlık deneyimiyle gelecek nesillere yaşanabilecek modern alanlar inşa ediyor. Teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak, yenilikçi ve dinamik mimari ile aynı zamanda bir sanat eseri olan projeleri gayrimenkul sektörüne kazandırıyor. Hem yurt içinde hem de yurt dışında hayata geçireceği projelerle sürdürülebilir yaşam tarzını benimseyerek global standartlarda bir dünya markası olmayı hedefliyoruz.

Aşçıoğlu İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret A.Ş., İstanbul’un mimari harikalarını şehre kazandırma geleneğini sürdürmeye devam ediyor ve gelecekte de kalite, estetik ve konforu bir araya getiren projeleriyle müşterilerine mükemmel yaşam alanları sunmayı sürdürecektir.

Listeleri Karşılaştır