Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Ağaoğlu Maslak 1453 Satılık Daire

Satılık
Avrupa Konutları Yenimahalle

Avrupa Konutları Yenimahalle Satılık 2+1 Dai...

Avrupa Konutları Yenimahalle Satılık 2+1 Daire Avrupa Konutları Yenimahalle konut projesin ...
2 2 100 m2ayrıntılar
Muhammed İLHAN

Ağaoğlu Maslak 1453 Fotoğraflar

AĞAOĞLU Maslak 1453

AĞAOĞLU Maslak 1453, Sarıyer

Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Ağaoğlu Maslak 1453 projesi, 37 blokta 4789 daire, 175 adet ofis ve dükkanı içermektedir. Proje, A, B ve C Bloklar olmak üzere 3 farklı tipte 24 kule ile Teras Evler’den oluşur. Bu kulelerde 4147 konut, Teras Evler’de ise 642 konut bulunmaktadır.

Ağaoğlu Maslak 1453 Projesi, şehrin önemli merkezlerine kolay erişim sağlayan bir konumda yer almaktadır. Toplu taşıma araçlarına, İstanbul’un köprülerine ve havalimanlarına yakın bir mesafededir. Ayrıca, holding yönetim merkezleri, plazalar, ulusal ve uluslararası firmaların yönetim ofisleri gibi iş dünyasının kalbinin attığı yerlere komşudur. Bölgede bulunan büyük alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, hastaneler ve 5 yıldızlı oteller Ağaoğlu Maslak 1453 projesine yakındır.

Ağaoğlu Maslak 1453, sadece konut ve ofislerden ibaret değildir; aynı zamanda kültür, moda, yeme-içme, perakende ve hızlı tüketim gibi geniş bir yelpazede hizmet sunan ticari birimleri içermektedir. Bu sayede, kentli insanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir yaşam tarzı sunar. Alışveriş alanları, sinema salonları, etkinlik mekanları, yüksek gelir gruplarını hedefleyen mağazalar, restoranlar, amfi tiyatro, çok amaçlı salonlar ve çocuk eğlence merkezi gibi birçok olanak sunar. Ayrıca, Avrupa’nın en büyük spor ve yaşam kompleksi My Club da projenin hemen yanı başındadır.

Cadde 1453, 1453 metre uzunluğuyla İstiklal Caddesi’nden daha uzun bir cadde olarak dikkat çeker. Bu cadde, moda markalarını, kafe ve restoranları barındırarak alışveriş ve keyif deneyimini bir araya getirir. Ağaoğlu Maslak 1453, organize cadde kültürüne uygun olarak araç ve yaya trafiğine açıktır.

Ağaoğlu Maslak 1453, doğayla iç içe bir konsepti benimser ve mimarisi ile dikkat çeker. Ağaoğlu güvencesiyle sunulan bu projede, Avrupa’nın en büyük karma yaşam projesini deneyimleyebilirsiniz.

Listeleri Karşılaştır