Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Kurumsal Emlak Ofisleri ve Emlak İlan Portalları

tarafından gönderildi yonetim hesabı üzerinde Kasım 22, 2023
0

Kurumsal Emlak Ofisleri ve Emlak İlan Portalları

Günümüz şartlarında gayrimenkul danışmanlarının karşılaştığı sorunlar ve emlak ilan portallarının rolü:

Günümüzde, gayrimenkul danışmanları olarak ortak sorunlarımızdan biri, portföyümüzü sergileme ve pazarlama konusunda emlak ilan portallarına bağımlı olmaktır. Maalesef, emlak ilan portallarının yüksek üyelik ücretleri ve premium paketleri, bizleri içinde acımasız bir rekabete sürüklemekte ve asıl amaçlarının cebimizdeki parayı almaktan ibaret olduğunu bilmekteyiz. Aslında bilinmesi gereken şey, bizim onlara ihtiyaç duyduğumuz kadar, onların da bize daha çok ihtiyaç duyduğudur. Unutmayın, kurumsal emlak ofisleri ve emlak ilan portalları, sizin üzerinizden oldukça fazla prim yapmaktadır.

Ben, Anka Emlak Brokerı Muhammed İLHAN olarak gayrimenkul sektörüne kurumsal bir emlak ofisinde başladım. İşin ilk gününde emlak ilan portalına ilan girişinin nasıl yapılacağı ve neler yapılması gerektiği konusunda bilgilendirildim. Bu kurumsal firmalar ve emlak ilan portalları, siz kazansanız da kazanmasanız da her zaman kazananlar oldu.

Eşim Gül Zeynep ile kendi ofisimiz olan ANKA Emlak’ı açtığımızda, bu sisteme bağımlı olmamak adına kendi alt yapımızı oluşturduk ve ankaemlak.com.tr’yi geliştirdik. 4 yıllık emek ve uzun uğraşlar sonucunda, ankaemlak.com.tr üzerinde hem satıcılar hem de alıcılar bizlerle iletişime geçmeye başladı. Tabii ki, bu noktaya gelmemizde, bu sistemi mecburiyet olarak kabul etmememizin önemi büyük. Tecrübelerimizi yıllar içinde edinerek ve geliştirerek, ankaemlak.com.tr’yi güvenilir bir emlak sitesine dönüştürdük.

Eğer siz de bizimle aynı düşünce içindeyseniz, birlikte çalışabiliriz.

Saygılarımla,
Muhammed İLHAN

  • İlanlarda Ara

    Diğer Arama Seçenekleri
  • İlanlarımız

Listeleri Karşılaştır