Diğer Arama Seçenekleri
Arama sonuçlarınız

Gül Proje Express Kiralık Daire

Gül Proje Express Fotoğraflar

Gül Proje Express

Gül Proje Express

Gül Proje Express, İstanbul’un en gözde projelerinden biri olarak, Mall of İstanbul, 212 AVM, Masko ve İstanbul Havalimanı’na yakın bir konumda yer almaktadır. Aynı zamanda Metro istasyonuna da çok yakın olan bu proje, ulaşım konusunda büyük avantajlar sunmaktadır. Gül Proje Express‘e Anka Emlak ailesi olarak yatırıma davet ediyoruz.

Basın Ekspres yolunda yüksek yapı kalitesi ve estetik algısı göz önünde bulundurularak inşa edilen Gül Proje Express, İstanbul’da yaşayanların hayatını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır. Tem Otoyolu’na sadece 1 dakika uzaklıkta olan bu proje, ulaşım rahatlığı, akıllı ev teknolojisi ve yükselen yatırım değeriyle dikkat çekmektedir. Bu nedenle, Gül Proje Express, her yönden kazançlı bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

Gül Proje Express, sevdiklerinizle paylaştığınız mutlu anlar ve gün geçtikçe değeri artan bir yatırım fırsatı sunarak ayrıcalıklı bir yaşam vaat etmektedir. Projede zamanın önemli bir ayrıcalık olduğu düşünülmüş ve tüm ulaşım yollarının kesiştiği bir noktada yer alarak ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. 3. Havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yolunun üstünde konumlandırılan Gül Proje Express, sizlere yaşamınızı kolaylaştıran bir konfor sunmaktadır.

Listeleri Karşılaştır